Skontaktuj się z nami: +48 56 682 15 30

Jesteś tu:

  • Firma

Firma


Firma DOM-PLAST istnieje na rynku od 20 lat. Zajmujemy się produkcją stolarki okiennej oraz drzwiowej w technologii PCV i aluminium. W naszej ofercie znajdą Państwo pełen wachlarz usług oraz produktów najwyższej jakości, takich jak:
- rolety wewnętrzne i zewnętrzne
- parapety wewnętrzne i zewnętrzne
- moskitiery
- drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.
 
Proponujemy pełną obsługę klienta poprzez pomiar, projekt, transport i montaż stolarki. Kompleksowość naszej oferty to duża wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy.
 
Współpracujemy z najlepszymi partnerami biznesowymi:
- Aluplast
- Salamander
- Decco
- Aluprof
- KMT
- Porta
- Wikęd
- Erkado
- DRE
- Gerda
- Aerecco
- Henkel.
 
Świadczymy również usługi z zakresu robót ogólnobudowlanych, usługi koparko-ładowarki, roboty ziemne, wynajem rusztowań, wynajem sprzętu budowlanego, cięcie płyt.
 
Posiadamy mieszalnik firmy CERESIT, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nieograniczoną paletę kolorów najwyższej jakości farb i tynków. Tynki i farby przygotowane w mieszalniku mają barwę zawsze zgodną z paletą kolorów. Gwarantujemy szybką realizację zamówień. 
 
Nasze biuro znajduję się w Golubiu Dobrzyniu przy ul. Słuchajskiej 4. Pomożemy oraz doradzimy Państwu w podjęciu właściwej decyzji poprzez fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług.
 

Szybki kontakt


Copyright © 2024 DOM-PLAST. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: