Skontaktuj się z nami: +48 56 682 15 30

Jesteś tu:

  • Tynki/Farby
  • Tynki

Tynki


 

 

  Tynk akrylowy CT 60  faktura „kamyczkowa”- ziarno 1,5 mm; 2,0 mm lub 2,5 m    

                     

   Tynk akrylowy CT 63   faktura „kornikowa”, ziarno 3,0 mm

 

 

  WŁAŚCIWOŚCI:

   - odporny na warunki atmosferyczne 

   - mało nasiąkliwy i wysoce elastyczny

   - odporny na uszkodzenia eksploatacyjne

   - paroprzepuszczalny                                                                           

   - formuła BioProtect – odporny na rozwój grzybów, alg i pleśni        

   - stabilność koloru

   - możliwość aplikacji maszynowej 

   - dostępny w pełnej palecie barw Ceresit Colours of Nature®                           

 

Tynk Ceresit CT 60 oraz CT 63 służy do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, tradycyjnych tynkach, podłożach gipsowych oraz na płytach wiórowych, gipsowo-kartonowych itp. Zaleca się stosowanie tynku  jako wyprawy elewacyjnej w złożonych systemach Ceresit Ceretherm ocieplania ścian zewnętrznych budynków (ETICS) z zastosowaniem płyt styropianowych. W przypadku intensywnych, ciemnych kolorów stosowanie materiału powinno być ograniczone do niewielkich powierzchni, np. detali architektonicznych. BioProtect to skuteczna i trwała ochrona elewacji przed skażeniem biologicznym, rozwojem pleśni, grzybów i alg. Dzięki specjalnym kapsułom z zawartością środka biobójczego uwolnienie substancji następuje w sposób kontrolowany, zapewniając długotrwały efekt.

   

  Tynk silikatowy CT 72   faktura „kamyczkowa”, ziarno 1,5 2,0 2,5 mm  

    Tynk silikatowy CT 73   faktura „ kornikowa”, ziarno 2,0 mm

 

 

 WŁAŚCIWOŚCI

   - wysoce paroprzepuszczalny (oddychający) 

   - wysoce trwały – odporny na uszkodzenia eksploatacyjne i czyszczenie 

   - odporny na czynniki atmosferyczne 

   - formuła BioProtect – wysoce odporny na rozwój grzybów, alg i pleśni 

   - stabilność koloru 

   - dostępny w pełnej palecie barw Ceresit Colours of Nature ®

 

   Tynk Ceresit CT 72 służy do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, tradycyjnych tynkach, podłożach gipsowych oraz na płytach wiórowych, gipsowo-kartonowych itp. Zaleca się stosowanie tynku CT 72 jako wyprawy elewacyjnej w złożonych systemach Ceresit Certherm ocieplania ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt styropianowych oraz wełny mineralnej. Tynk CT 72 zalecany jest do stosowania na przegrodach, gdzie wymagana jest wysoka paroprzepuszczalność. Tynk CT 72 dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, jednak w przypadku intensywnych, ciemnych kolorów stosowanie materiału na elewacjach powinno być ograniczone do niewielkich powierzchni, np. detali architektonicznych. BioProtect to skuteczna i trwała ochrona elewacji przed skażeniem biologicznym, rozwojem pleśni, grzybów i alg. Dzięki specjalnym kapsułom z zawartością środka biobójczego uwolnienie substancji następuje w sposób kontrolowany, zapewniając długotrwały efekt.

 

 Tynk silikatowo-silikonowy CT 174  faktura "kamyczkowa", ziarno 1,5 mm i 2,00 mm

 

WŁAŚCIWOŚCI

- paroprzepuszczalny (oddychający) 

- mało nasiąkliwy 

- odporny na uszkodzenia eskploatacyjne 

- wysoce odporny na warunki atmosferyczne 

- formuła BioProtect – odporny na rozwój grzybów, alg i pleśni 

- stabilność koloru 

- możliwość aplikacji maszynowej 

- dostępny w pełnej palecie barw Ceresit Colours of Nature®

 

 

Tynk Ceresit CT 174 łączy w sobie zalety tynku silikatowego i silikonowego. Jest paroprzepuszczalny, charakteryzuje się niską nasiąkliwością oraz odpornością na zabrudzenia. Tynk Ceresit CT 174 służy do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, tradycyjnych tynkach, podłożach gipsowych oraz na płytach wiórowych, gipsowo-kartonowych itp. Zaleca się stosowanie tynku CT 174 jako wyprawy elewacyjnej w złożonych systemach Ceresit Ceretherm ocieplania ścian zewnętrznych budynków (ETICS) z zastosowaniem płyt styropianowych oraz wełny mineralnej. W przypadku intensywnych, ciemnych kolorów stosowanie materiału powinno być ograniczone do niewielkich powierzchni, np. detali architektonicznych. BioProtect to skuteczna i trwała ochrona elewacji przed skażeniem biologicznym, rozwojem pleśni, grzybów i alg. Dzięki specjalnym kapsułom z zawartością środka biobójczego uwolnienie substancji następuje w sposób kontrolowany, zapewniając długotrwały efekt.

 

 

 

 

 

 

 

         

Szybki kontakt


Copyright © 2024 DOM-PLAST. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: